o naší společnosti

Tvorbou modelů se zabýváme od roku 1999. Specializujeme se zejména na modely architektonické a technické. Převážná většina našich modelů slouží k prezentačním účelům. Jeho charakter a řešení navrhujeme vždy tak,  aby co nejlépe vystihoval investorův záměr a při výrobě  klademe důraz na charakteristické detaily. Barevnost modelu může být stylizovaná nebo realistická. Při realistické barevnosti je třeba volit odstíny tak, aby celkový dojem z prezentace byl vyvážený. Zejména však klademe důraz na vhodné zpracování barevně nedefinovaných ploch (komunikace, zelené plochy, vzrostlá zeleň) tak, aby užití těchto barev korelovalo s navrhovanými objekty a celková barevná kompozice modelu byla sladěna.

o nás
o nás
o nás

K výrobě používáme tyto materiály: iroplast (HPS), vecaplan, vikunyl, styren, ebaboard (umělé dřevo), polykarbonát, plexisklo, hliníkový a mosazný plech a přírodní materiály. Samozřejmostí je používání současných technologií – zpracování na pětiosých cnc obráběcích strojích, využití technologie rapid prototyping, leptání do plechu (jemné struktury – např. zábradlí), barvení  technologií airbrush.

Podsvícení modelu

Při osvětlení modelu užíváme různých zdrojů LED a elektroniky řízené mikroprocesorem, který je naprogramován podle podmínek zadání. Jednotlivé  světelné zdroje  lze umístit do interiéru i exteriéru jako jsou např.  přístupové cesty, lampy, vodní plochy. Možné je i provedení různých dynamických efektů (např. řízení jasu nebo plynulý náběh při zapnutí a doběh při vypnutí) a ovládání jednotlivých sekcí modelu. Součástí systému může být také dálkové ovládání.

podsvícení modelu
podsvícení modelu
podsvícení modelu

Napsali o nás

Naše vybavení

naše vybavení
naše vybavení
naše vybavení
Slaměníkova 23b, 614 00 Brno, ČESKÁ REPUBLIKA
+420 775 148 104